alebo pridaj súťaž

Pridať príspevok
Zadajte dátum platnosti v anglickom tvare napr. October 30,2011
Zadajte URL stránok a článok súťaže spolu s HTTP a WWW


Pokiaľ ste kamenná predajňa, uveďte Google Map polohu.

Prechádzať kategórie

Súťažný portál ABCsutaze je žiaľ minulosťou, pozor na omyl

Pridal • máj 28, 2015 at 9:50 am

abc chabý pokus

abc chabý pokusJeden z najznámejších súťažných portálov, ktorý na Slovensku fungoval pomerne úspešne, zanikol. Je to tak trochu aj záhada, pretože portál musel fungovať dobre. Zabudnúť sa však mohlo na doménu a chytil ju nový majiteľ a vytvoril špekuláciu, umelý bezcenný web, ktorý žiaľ ničí zmysel tejto domény a zrejme ju načisto poškodí.

Absolútne zničenie domény a jej významu
V tejto chvíli nemožno inak ani nazvať pokus, ktorý sa nachádza na domene ABCsutaze.sk. Sami sa môžete presvedčiť, že inzertný rýchlokvasný web, ktorý stále používa názov a doménu súťažného webu, len zneužíva kľúčové slová súťaží. Samotné súťaže sa na portál pridať nedajú. Skúsili to traja skôr zúfalí organizátori, ktorí na spôpsob inzerátu o predaji vydali informáciu o súťaži. Je to však nepoužiteľné, pretože inzerát na kontaktovanie predajcu nie je agregátor súťaží a vôbec zmienka o súťaži s odkazom.

Desiatky organizátorov súťaží sú vytočených, alebo len sklamaných z toho, ako zle využitá doména je. Ak už niekto prejavil záujem horkoťažko sa k doméne dostať a zarobiť na nej, nemal ju poškodiť.

(Michaela)

Zanechaj komentár