alebo pridaj súťaž

Pridať príspevok
Zadajte dátum platnosti v anglickom tvare napr. October 30,2011
Zadajte URL stránok a článok súťaže spolu s HTTP a WWW


Pokiaľ ste kamenná predajňa, uveďte Google Map polohu.

Prechádzať kategórie

Súťaže na Facebooku – pozor na podvody a tip na miesto

Pridal • november 12, 2015 at 6:41 pm

Súťaže na Facebooku poznáme rôzne. Zväčša vyžadujú niečo zdieľať. Výherca je však dosť otázny, účet, ktorý neexistuje, alebo bol vytvorený len aby utíšil nespokojných súťažiacich. Za celé roky jediné súťaže, ktoré naozaj fungujú sú tie, ktoré fungujú na internetovom kníhkupectve BUX.sk, čo potvrdzujeme hlavne preto, že už vďaka nej jednu knižku máme a ľudia sú na stránkach reálni. Obrovské množstvo podvodných súťaží spomína veľmi trefný článok na magazíne ZN.SK, upozorňuje totiž na fenomén podvodných súťaží o iPhone, iPad, či Samsung. Určite odporúčame prečítať.

Súťaž Facebook

Máte súťaž, kam s ňou na Facebooku?
Stránok na Facebooku, ktoré by vám zverejnili a zobrazili vašu súťaž len tak, veľa nie je. V podstate, buďme úprimní, žiadna stránka vám promtne nezverejní nič len tak. Komunitné stránky na Facebooku určené na súťaže sú problém. Ak však nutne potrebujete zmienku na stránkach, ktoré sa budú snažiť o reálnu agregáciu a odporúčania týkajúce sa súťaží, určite siahnite po tejto Facebook skupine: (Facebook, odkaz)
Jednak stránky uvádzajú férovosť a pravosť, no zároveň ju ako beta verziu nápadu uvádza magazín zn.sk ako reakciu na obrovský počet podvodných súťaží a špekulantov na webe. Ak budete poriadať nejakú súťaž, kde oceníte zverejnenie a spätný odkaz, napíšte správcom správu klasickou cestou a súťaž po zverejnení bude oveľa viac viditeľnejšia.

Zanechaj komentár